Çiftet e javes

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Nuk perzihem me njerzit e dhendrrit ??
Hec mo shejtone se jam i martum 1 aventur edhe secili npun te vet zene sikur nuk ndodhi , i fusim 1 te pime dhe ke.justifikim ti dhe un gjasme.smajm men ???
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Qyqja naq. Te martohem persedyti thu ti? ???? ku ka burre qe me merr me mu ????
@Angel_Devil bej shaka po une jam e martume dhe jam e bekuar te jem mami dy cunave ?
E ja prish familjen per.forumin , spo them esht me gjasme moj , pse un do lej nusen me tmor ty te lej monalisen me mor pikturen e fillores @Bebw ti e ke pa monalisen time ??thuj cik ksaj .pres dhe un 1 bebush tani muaj 5 dhe pak vjen ne jet .
 

🌞Beb🌞

Here I'm ?,time to shine ?
E ja prish familjen per.forumin , spo them esht me gjasme moj , pse un do lej nusen me tmor ty te lej monalisen me mor pikturen e fillores @Bebw ti e ke pa monalisen time ??thuj cik ksaj .pres dhe un 1 bebush tani muaj 5 dhe pak vjen ne jet .
Monalisa jote është dashuri me shikim të parë?? ,po se nga të gjeti ty se marr vesh ?
 

Angel_Devil

Kush ma vodhi diturinë !
V.I.P
Monalisa jote është dashuri me shikim të parë?? ,po se nga të gjeti ty se marr vesh ?
Hahahah hahahha po jam i mir un moj, madje madje mka propozu ajo mu jo un ate ;) . Tashi gruja duhet me.e bukur se cuni ??
 

🌞Beb🌞

Here I'm ?,time to shine ?
Edhe unë vet e para e kam përplasur partnerin te karramboli ?? pastaj mu qep e nuk u shqit deri sa më gjeti ? 5 muaj ka vuajtur ?,pasi më gjeti më rrëmbeu ??
Hahahah hahahha po jam i mir un moj, madje madje mka propozu ajo mu jo un ate ;) . Tashi gruja duhet me.e bukur se cuni ??
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Me ate te qeshuren ne fund ja kishte vene kapakun ?
 
Top