Çiftet e javes

🌞Beb🌞

Here I'm ?,time to shine ?
@Hope hë moj se ju kam xhan ju të dyveeee weee ma plotëso dëshirën se kam dtl sot ☻??
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Ehh ohhh pukuuu.???.
E shoh une do plakemi bashke ne te dy,bashke me kotelet tona oo @Punk1 .
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Uahahahha o kafshë ????? as e mendova fare pisss ????
@Ragnar koleg ke të drejt të vësh dorë te njerku Hope ??? ta jep ish kolegia lejen që ta shëtitësh dorën ???
Larg qofte , deren me kyc???
Apo s ka gjetur ca shoke si vetja... Zenelin dhe Ragipin???
O @Ragnar o legen.... kam nje kasolle ne fshat... ik e kaloje atje muajin e mjaltit??
 
Top