• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çiftet e javes

Endrra

VIP
Sa qeka zhgenjy @Endrra nga ciftimi me mua, kokerr reagimi e fjale nuk ka nxjerr.
Jam alamet qerosi moj, do behesh pishmon kur te ndahemi javen tjeter. :p
Vallahi une mendova se kam tejkalu moshen per ket tem 🤣🤣.
Mos ma ve fajin se nuk e kam marre akoma veten nga Java tj .
Dmth partneri in Crime tullaci @ZHIGO sma vari per tejkalim moshe 🙄
Tani qe erdhe ti . po shosh dhe une nje driteze ne fund te tunelit 🤣🤣
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Dini gje ku eshte burri im? €100 shperblim kush e gjen! 😂
 
Top