• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Chit-Chat

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Dying_Poet = Faleminderit për atë telefonatë që kishe bërë.. Ai ka nevojë për miq që vërtet e duan, këto kohë..
Ke faj ti...

Me shto cik frend sa per te terheq veshin dhe do te heq prap ose
Me hiq :)
 

Endrra

VIP
Pe: Posta e Forumit Virtual

Per Endrra!

Avatarin qe ke tani e ka pas Morena para ca kohesh, dhe sa her shoh komente tuat sot mendoj se i ka shkruajtur ajo, dhe bej habi, Lol...
Taksirat e ke, ndrroje icik :p...

Doja te shkruaja ne Wall, e ke mbyll, taksirat e ke po hape dhe icik wall-in, Lol

p.s. :*
Te them te drejten mu duk fytyre e pame ky avatari im, por qe te kete Morena kaq shume gusto as ne enderr sme kish shkuar mendja lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Per ty Hartin dhe Jetesa. Ju lutem keni pm per muhabete tuaja dhe per cdo sqarim ,mos e ktheni temen ne chit chat, cdo postim jasht temes do dergohet ne kosh...

Mbremje te mir ne vazhdim..
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Kthejeni antenen e forumit pak ma majtas se ma merr me miza :p
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Posta e Forumit Virtual

o Marla te thash: Mos hyn ku nuk eshte punë per ty... Ketu e vendosa edhe kopje.
Ske as pse ti mirresh gjerat per qesharake e as per negative.


Mesazh per Jetesen

Ai mesazhi privat i joti ishte shume kercenues, zakonisht kercenimet i injoroj prandaj tu pergjigja ketu.


Me te mira e mos e merr seriozisht virtualitetin!

Nuk kemi pse ti marrim per zemre, porse jemi duke jetu ne epokën 20
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Posta e Forumit Virtual


Kerkoj falje qe po komentoj perseri që mos të keqkuptohemi: une nuk shkruaj me askend as ne Chat, e as ne mesazh privat (-pm ne raste shum të rralla te domosdoshme.)

Pra skam asgje per te sqaruar me askend. Kjo eshte definitive e kryer.Per ty Hartin dhe Jetesa. Ju lutem keni pm per muhabete tuaja dhe per cdo sqarim ,mos e ktheni temen ne chit chat, cdo postim jasht temes do dergohet ne kosh...

Mbremje te mir ne vazhdim..
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Posta e Forumit Virtual

E lexoj Zina:p

Ju pershendes dhe une te dyve, nje nga nje :p
Syt e ballit me pershnet mu t'parit ahahahahahahhaha
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Shume antare mungojn...tash a eshte ceshtje pushimi,apo jane shkeput per ndonje arsye tjeter sdi..thjesht dua tju them te kthehen prap...Arfen spo e shoh keta dite....
Nicktjeter hyne pak, skam fol,me mungon te bisedoj me te,te me bej pak te qesh...
Tuana eshte humb fare...
Loverman-gjate kohe se kam pare ne forum...
Love---shpresoj te jesh mire..
Ajsi-mos eshte shkrir nga i nxehti
Endrra---na mungon
Vetoni---nga Prizren----
Po ti harron se eshte koh dasmash moj xhan:shqip:plus puna e lodhur ne max
 
Titulli: Posta e Forumit Virtual

voy.....

ta gjeta ate croceren qe kerkove,,,ska gje mos me falendero

have fun buddy

Nuk te kerkova gje por te falenderoj gjithsesi, ndoshta mund te nderroj mjetin e transportit por nuk do nderroj destinacionin, me ngacmon idea te vizitoj Athinen, s`kam qene kurre atje :)
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Nuk te kerkova gje por te falenderoj gjithsesi, ndoshta mund te nderroj mjetin e transportit por nuk do nderroj destinacionin, me ngacmon idea te vizitoj Athinen, s`kam qene kurre atje :)
nigjo se une sjom si ty qe thu llafin e pastaj e ha prape..

kshuqe po ta them edhe i here , oferta qendron edhe 48 ore dhe pastaj skado!

menohu mire
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Mirdita ....

Dua ne vecanti te pershendes e pres sqarim ( te lutem ) perse ma fshine teksin qe shkruajta mbrem ,28.08 14. rreth ores 21-22 .

Teksti nuk permbante fjale te pista ,ose tu duken ty ashtu .


Ka fjale me te pista qe shkruhen ketu e sdua te permend me emer .,qe akoma jane e mund ti lexojme . Do te ishte e mire te reagoje me nje mesazh ne drejtimin tim ,te ma sqarjo cfare te preku ty ne ate tekst ,.

Me respekt
Pershendetje!!

Tema u pastrua nga disa postime jasht temes,dhe qe si drejtoheshin askujt ne vecanti.
postimet e levizuara i gjeni tek tema: Kafe dhe muhabet:

http://www.forumivirtual.com/të-ndryshme-13/kafe-muhabet-51724/index62.html

Jeni te lutur te gjithe antaret,t"iu permbahi temave sa te mundeni,e mos te perfundojne ne chit chat e postime pa kutim.
Kalofshi mire, 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Ehhhh kot sa te shkruajme se spret me njeri letra, ka fb gjera me te rendesishme... Po dy rrjeshta do ti shkruaj per nje person ketu.
Per WxP hallall qe e mban akoma gjalle forumin :D, kam dy vite pa ardhure andej po kur te kthehem do ta pime nje birre prape.
Ouuuu qe kur kshu ti rokodoku :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Enderr....... ???????????????
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Marla a je mire ?
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Posta e Forumit Virtual

mine too

cudi se ne kete te punes nuk ndodh kjo , vetem te ai i shpise
E kam edhe une ate problem nuk eshte faji forumit,eshte spam qe e kemi marre diku tjeter edhe ne shum adresa interneti ai aktivizohet e ste le te qet,per ta zhdukur spamin duhet te formatosh PC edhe modemin ta ristartosh ndryshe do kesh perseri probleme me internetin.
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Dritarja e chatit ka difekt ne testaten e motorrit. Nuk puno. Mund te choni sms ! Marrje
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Une kam nje perqafim per Arfenillen , e kam sjelle me nje pako surprize me poste
Kam nje puthje gjigande per Soulin
E aq per ketu.
O kush me ka ardhe embelsira.....:lov

A ti ke leshu ate bomb ne forum? flm shum xhan se vertet kishte diskutime ne forum fal temes tende lol
 

iLirjam

Antar i fv.al
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Iluit ,,nuk kam Pc të bëj copi paste,,shkruaj nga telefoni AY YILDIZ 3G
Nuk kam lek,,nuk kam pun,skam me اa të merrem,,po kërkoj pun,
Nuk i kam edhe letrat i kam lën të bëhen shkeleshko,
Po te ti si ثshtë gjëndja?
Kur keni me e shty ofentalin ?
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Me shume gezim dhe lumturi njoftoj fv se nuk jam me ne kerkim te nje nuseje nga forumi, ju falenderoj te gjitheve per perpjekjet qe keni bere per te me ndihmuar, falenderoj sidomos te gjitha vajzat qe kane marre mundimin te me pergjigjen edhe pse te gjitha me kane refuzuar.
WxP, te falenderoj edhe ty qe vure forumin ne sherbimin tim per te arritur qellimin tim fisnik por une zgjidhjen e paskam pas vete ne dore.
Nusen e gjeta dhe ca nuse thuaj, nuse me namuz, gjej rastin te falenderoj edhe konkurrentin tend Markun qe beri te mundur nje gje te tille.Me shume Dashuri dhe RespektLeVoyageur&LaVoyageuse
Urime Urime, shpresoj te jesh "me rehat tani"....
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Posta e Forumit Virtual

Emrin e ktij se di pse e lexoj gjithmon: LeVajgur (me kujtohet kur blinim vajgur?
ahahaahahaha , e ke arrit kohen qe lije naj gur aty ke rradha vajgurit dmth ose ato bidonat e llamarines qe t mysnin ne ere vajguri :)

 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top