Chit Chat Ladies!

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Goca a skeni pytur veten ndonjehere pse duhet te harxhoni aq sh lek per lines apo tampona?
Keshtu desha te pyesja nese i perdorni kupat ju.
Po pertoj te ik te gjinekologu vetem per kete,sepse lexova se mund te jene edhe demtuese per pelvic floor.
Shiko fotografinë 1711795

Demtuese?!
Ku
Si
Pse
Lol
Jan super!
Duhet vetem cik praktik per ke nuk ka perdorur asnjehere tampax. Por eshte shum e thjesht... plus qe ne plazh apo pushine nuk ke frik se mos del fija e bardh e tampax.
Harroj qe jam me mestruacione ndonjehere ?
Tani ka dal dhe nje tjeter model qe mund te perdoresh gjat raportit seksual qe nuk te bezdis por nuk e kam testuar akoma kshu qe... kur ta blej, do ju them.
 


Enjoy ladies ?
 
Mos me qeshni duam te palarat e 8 marsit. Do ja bllokoj meshkujve hyrjen ketu ?
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Kurse une per brenda perdor hidromat e holloj pak me uje ..Ndersa jasht plastiko ose nga ajo kundra ujit lool
 

Jetmira

V.I.P
images (3).jpeg
Kam një të tillë në shtëpi.
Po shikoja disa video në yotube e mendova të ndryshoj modelin e flokëve.
As kaçurrela e as të drejta nuk mu bën.
Flokët mu fryn a thu se ka 1 muaj që nuk i kam krehur.
E keni përdorur ndonjëherë?
 

Yara

Njeriun,sa pak e gjej tek “Njeriu”
Shiko fotografinë 1946425
Kam një të tillë në shtëpi.
Po shikoja disa video në yotube e mendova të ndryshoj modelin e flokëve.
As kaçurrela e as të drejta nuk mu bën.
Flokët mu fryn a thu se ka 1 muaj që nuk i kam krehur.
E keni përdorur ndonjëherë?
Jo
Kam menduar dhe une ta blej😄
Po tani qe te lexova ty,sdo e mendoj me sinqerisht
 
Top