Cfarë po beni ne keto momente?

Aver

VIP
Po e hap kete teme, ne te cilen mund te shprehemi se cfare po bejme nderkohe ne zyre, shtepi apo kudo qe jemi.

Po e filloj une...

Meqe qenkan mbledhe shume shume pune per sot, dhe po vazhdojne akoma te vijne te tjera... dhe meqe sot nuk jam aspak ne qejf qe te merrem me to, vendosa ta shoh vazhdimin e nje filmi qe e kisha lene ne gjysme: Act of Valor.

Ndersa punet po i le per ndonje moment me te mire gjat dites, ose neser.

Me mire vone se keq... sado qe tingellon si justifikim per dembela. Lol
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Po shikoja Netflix por mu prish humori.
Pas karantines te pare, kam vetem komshinj te ri sepse te tjeret iken... dhe thash shyqyr! Sepse degjoja vetem perplasje, ulerima, ofendime, lot dhe...
Ishte me shum se nje vit qe nuk degjoja me ulerima te tilla... shum kujtime... dhe nje shtrengim ne zemer.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Po pres nje telefonat dhe me duhet te dal.
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Sapo hyra ne shtepi me gati mkapi infrakt... me ardh njeri tani, do ti them qe nuk eshte shtepia ime ??????
Teorikisht po e rregulloj, praktikisht do haj gjellen e djeshme sepse me shijoji shum ?
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
A e madhe e shtypit
a e vogel e shtypit
Kaçka

Po mesoj me i fjale
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Forumoj, ne nderkohe cunat luajne shah ne stilin e tyre :p

Deri sa t'i mesoje une xD
 
Top