• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Çfare ju ka bere te buzeqeshuni/qeshni sot? :D:D

Hope

◕‿◕
Qe ndejta nje ore ne telefon te zgjidh nje hesap e mbasi qe e zgjidha, si perfundim mora si pergjigje "sdua me ta bej, duhet te flas me X e me Y para se te mar nje vendim nqs dua ta bej".
Mezi u permbajta ta pyes nqs e kishte ndare mendjen cfare e kushtonte te me jepte nje telefon ne oren 8 mos rri te humb kohen kot, ne kohe krize, te shqetesoj njerzit kot, per tru-thare qe ju duket vetja super-neurona. lol Njerez egoista qe mendojne qe kane prioritet ne kete jete!
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Nje polic qe me ndaloj kur pa qe po trasportoja maska e doreza.. me kerkoj nje maske... e me pas edhe doreza sec hoqa mallin e policeve tane ne shqiperi ...

* mu kujtua nje episod ne te largeten 2002 vinim me makine , kur zbritem nga trageti ishte shi i papare, uji i tarracave te "zyrave"( po i quaj te tilla ) zbriste neper tubat e shkarkimit poshte ne nje fuci kacuku ngjyre e kafte mblidhte ujin e shiut,nje polic mbushte kovat aty dhe e hidhte perpara nje ndalese te bere enkas (si ato qe jan per te ulur shpejtesine) dhe ne gropen me lluce ( se ateher ska patur asfalt aty) hidhte i gjori polic koven me uji..kalonte makina...benim nje pagese sme kujtohet mire ne 2000 apo 5000 lek te vjetra pyetem pse kjo ..per dezifektim thane...... :) kjo me beri te buzeqesh tani..
Bota eshte e korruptuar kudo por ne menyra e masa specifike te ndryshme
 
Degjoj ca fishkellima mbreme 😜
Ik i thashe me ler rehat se me dhemb koka 😀

Tani ne ballkon pas nje batute i them-Rri urte se te q... kacurrelat.
Ma kthen-Aaaaa ti po ti🤣🤣🤣

Sa e poshter, direkt ma nguli 😁
 
Top