Çfarë ju ka bërë për të qeshur sot?

Klientet e dyqanit ku punoja me para lol
Kulmi kur me ndalojne mes rruges te nxefura... Pse kam Lan punen 😂😂😂😂
Hey zot
- un nuk shkoj mo aty ose shkoj por nuk marr keshilla sepse sme mirepret si ty e jo mo tme keshilloj tamam

Loooool
Ashtu si I kisha msu un klientet me ledhe dhe gallat 😂😂 vinin sa per shown time dhe nderkoh ja boja trut sallat dhe blenin (tjeter gje qe ja njihja shihjet dhe kisha kompetenc) 😊

As tme paguante 5 mij ne muaj se fus mo kemben aty..
Dmth un kemben è fus sepse kam qef tme shofi nga kamerat 😂😂😂😂😂 por kot sa per hobby lol
 
Ke piceri Golosa (është ke rr. Barrikadave) në menu ishte një "Picë Albania".

Përbërësit ishin: Salcë domatesh, mozzarela, spinaq, gjizë, vezë. 😁
 
Top