Çfarë ju ka bërë për të qeshur sot?

Ai momenti kur shikon një çift në motorr dhe e kupton se kjo vajza ka hipur në motorr për herë të parë sepse shikon që nuk i ka vënë këmbët ke mbajtëset por i mban sa më larg mundet lool dhe t'i mendon ishalla nuk kanë rrugë të gajtë lool
 
Me erdhi nitification nga goole maps. Me tregoj se ku kam qene kohet e fundit, dhe se nuk e pyeta lol 😎
Hajde fshihu po deshe 🤷
Screenshot_20220627-065830.jpg
Screenshot_20220627-065532.jpg
 
E shoh, e rishoh...
Trim me fletë 🤣🤣


Aman se e pashe dhe une vetem pse kishe shkruar qe e sheh dhe e risheh..:lol:
Thash kushedi c'do ishte!!!!:p
Bored Emma Stone GIF
 
Kjo ne fakt ka ndodh ate dite se u kthym nga Valbona😋
Sa mbrrim Gjakov hym ne nje gjelltore dhe pysim pronarin ku eshte wc☺️
Ai thot kati 4 shkon me ashensor!ne u habitem pak se gjelltorja ishe 1kateshe.po kishim hall🤣dhe ecim kur kthehet shoqja ime i thot?si me shku atje?ai me ashensore pra prek pullen dhe shkoni..ne nisemi kur shofim dy vende ne dere per meshkuj dhe femra..un i them ktu apo Popo aty eshte ashensori kur hap deren wc🤣🤣🤣🤣🤣
Gjakovar vlla plot fore🤣
 
Top