Çfarë ju ka bërë për të qeshur sot?

hahahahahahahahha.
263546458_5311726058874329_4187606322492070502_n.jpg
 
Mbesa po me pyet si tja dergojme letren e po mundohet te me bind qe duhet tja dergoj une letren babagjyshit ..(me mik dmth)
Ne shqiptaret e kemi ne gjak edhe pse nuk lindim ne shqiperi lindim te korruptuar dhe per te korruptuar...
 
Mbesa po me pyet si tja dergojme letren e po mundohet te me bind qe duhet tja dergoj une letren babagjyshit ..(me mik dmth)
Ne shqiptaret e kemi ne gjak edhe pse nuk lindim ne shqiperi lindim te korruptuar dhe per te korruptuar...
He se dhe vendi ku jeton jane mafie e gjalle 😂
 
mdha buzeqeshje kjo memory ne fb :)
memory.JPG
Ka qene 1 periudhe qe i pata bere dedikime, tgjithe familjes time me te ngushte. vec vllait. sa here ulesha te shkruaja per te, bllokohesha. Sepse lidhja jone shkon pertej lidhjes vlla-moter. Jemi kolege, shoke, miq, mistreca, kalamoj, dhe sic na thote mami: Nejri me budalla se tjetri. hahahahha
 
mdha buzeqeshje kjo memory ne fb :)
Shiko fotografinë 1934957
Ka qene 1 periudhe qe i pata bere dedikime, tgjithe familjes time me te ngushte. vec vllait. sa here ulesha te shkruaja per te, bllokohesha. Sepse lidhja jone shkon pertej lidhjes vlla-moter. Jemi kolege, shoke, miq, mistreca, kalamoj, dhe sic na thote mami: Nejri me budalla se tjetri. hahahahha
Njeri me budalla se tjetri..u them dhe une fmive te mi 🤣
 
Vetja ime, tu zbrit nga shkallet e teraces desh thyva qafen, mire qe kisha dollapin e veglave te punes perballe dhe ma ndaloi hovin, duart dhe gjurin i sakatova por qeshja te mos beheshin merak femijet😁
 
Disa postime ketu ne fv😁
I veshin e i ngjeshin gjithe ato fjale pa kuptim permbajtjes, sa dalin komplet nga konteksti i mendimit qe duan te shprehin dhe behen qesharake.


Psh,
Ne vend qe ti thone dikujt: zbrit nga kali

shkojne e i thone-

Lartesia ne te cilen ndodhesh mund te jete e demshme per mireqenien tende fizike e jo vetem, do ishte e keshillueshme qe kembet e tua te ravijezoheshin me token ne menyre qe siguria jote te ishte ne shkallen me te larte te mireqenies tende shendetesore🤣🤣🤣


Nderkohe qe shprehen keshtu , kaq shume te sofistikuar nuk harrojne as te masakrojne ndonje fjale nga ana drejtshkrimore.
Paradokse virtuale😝
 
Tani sapo e pashe ne lajme, furgoni i Foltores qenka fut mrena te Shqupi tu xhiru gomat🤣
Ah, po, Sala paska nderru vulen e Pd😂
 
Top