Cfare ju acaron ne boten e virtualitetit?

Helloo Folks ^_^ Erdha una prap me 1 teme tjeter e gjeneruar nga bisedat ne pergjithsi :D (pra nuk eshte teme origjinale e imja)


Ideja eshte ketu, qe u lodhem duke shprehur sa gjera te bukura e sa mire ja kalojme me njeri tjetrin, por puna eshte qe ndonjehere edhe acarohemi e na merzit ndonje gje, apo na ben pershtypje si fenomen virtual.. Ju tani, cfare ju merzit me teper, cfare nuk ju pelqen, cfare do donit te mos egzistonte?? Etj etj :D


Mua psh. nder vite me ka bere pershtypje shuuume ky fenomeni:
1- Dje XY persona ishin shpirt e zemer, dhe pas ca ditesh kthehen ne armiq e nuk lene gje pa share. :oops: (pershtypje)
2- S'me pelqejne fare shakate banale, apo sharjeeeeet. I urrej!🙊🙈🙉 (acarim)
3- Hatermbetjet dhe qe ikin nga forumi me lajmerime. 🙋‍♂️haha.🙋‍♀️ Mbaj mend para shume vitesh kur iknin hapnin teme: Po e leme forumin per XY arsye, dhe pastaj vinin prap pas ca muajsh! Dhe pastaj prap hapnin teme qe po iknin, e prap ktheheshin. (pershtypje)
4- S'me pelqen po ashtu kur kapen kot me anetare me nxjerre merzine apo problemet e tyre.🏑🏸🏓🥅 (pershtypje)
5- Kur devijojne diskutimet, "kon e kon" vetem qe tmos pranojne se ja fusin najher kot. loolloollool (acarim)
6- Plotesojini vete tani se s'do i rreshtoj te gjitha une! 😁 lool


p.s.1. Se mos mendoni: Kush e ka merzit Solin qe po hap kete teme? Po ju bej paraprite: Asnje po kot per hir te diskutimit!😇
p.s.2. mund te bej pjese dhe vete tek pikat siper ;p:unsure:
 
Redaktimi i fundit:
Ju kane marre mesysh! :lol:
black panther shuri GIF
 
moj meqe mu kujtua? Ku jeni zene ju dhe se paskam vene re une? Se me verte kam pune, por keto sherret nuk i lej pa pare :p
tek nje teme,diten e diel mjes,dite e keqe shume,na mori sprapthi muhabeti . e aq don sherri.
mos pyet me tej hollsi,se do na bejne roman pastaj si qysh tek.dhe stafi duhet kete standart te larte dashuriee. :p
 
Mos fol ashtu per shoqen e shoqes tende dhe shoqen e shoqes tende ne tentative per tu bere shoqja ime , qe edhe ti te me kesh shokun e shoqes te shoqes tende 😂
A kuptove gje ti apo edhe ti hic si shoqja e shoqeve tona @Vajza 😂
Un ma mir ja them n'sy sesa larg e larg biles do me falenderoje shoqja jote ne tentativr e siper 🤣
 
Mua më bën përshtypje që lexoj kështu gjërash interesante me vonesë dhe nuk bëhem dot pjesë e diskutimeve 😂
 
Top