Cfare ju acaron ne boten e virtualitetit?

Helloo Folks ^_^ Erdha una prap me 1 teme tjeter e gjeneruar nga bisedat ne pergjithsi :D (pra nuk eshte teme origjinale e imja)


Ideja eshte ketu, qe u lodhem duke shprehur sa gjera te bukura e sa mire ja kalojme me njeri tjetrin, por puna eshte qe ndonjehere edhe acarohemi e na merzit ndonje gje, apo na ben pershtypje si fenomen virtual.. Ju tani, cfare ju merzit me teper, cfare nuk ju pelqen, cfare do donit te mos egzistonte?? Etj etj :D


Mua psh. nder vite me ka bere pershtypje shuuume ky fenomeni:
1- Dje XY persona ishin shpirt e zemer, dhe pas ca ditesh kthehen ne armiq e nuk lene gje pa share. :oops: (pershtypje)
2- S'me pelqejne fare shakate banale, apo sharjeeeeet. I urrej!🙊🙈🙉 (acarim)
3- Hatermbetjet dhe qe ikin nga forumi me lajmerime. 🙋‍♂️haha.🙋‍♀️ Mbaj mend para shume vitesh kur iknin hapnin teme: Po e leme forumin per XY arsye, dhe pastaj vinin prap pas ca muajsh! Dhe pastaj prap hapnin teme qe po iknin, e prap ktheheshin. (pershtypje)
4- S'me pelqen po ashtu kur kapen kot me anetare me nxjerre merzine apo problemet e tyre.🏑🏸🏓🥅 (pershtypje)
5- Kur devijojne diskutimet, "kon e kon" vetem qe tmos pranojne se ja fusin najher kot. loolloollool (acarim)
6- Plotesojini vete tani se s'do i rreshtoj te gjitha une! 😁 lool


p.s.1. Se mos mendoni: Kush e ka merzit Solin qe po hap kete teme? Po ju bej paraprite: Asnje po kot per hir te diskutimit!😇
p.s.2. mund te bej pjese dhe vete tek pikat siper ;p:unsure:
 
Redaktimi i fundit:
Nashiii s`po u genjej.
Me shqeteson shumeeeee po shume fareee, :p qe disa personazhe duke u gjetur pas nje ekrani fillojne ndertojne,histori,sjellje,traxhedi,qe shpesh dalin komedi.
Virtualiteti ka nje te mete te madhe,shpesh barazon injorancen me njohurine.
Ky eshte boshlleku i virtualitetit.
Oooo dua të të puç fort me këtë që ke shkruar 🔥🔥
Sweet Kisses Kiss GIF
 
Tashme asgje, nuk e prish terezine time per asgje dhe askend🙂
2+2=7 i them edhe 8
Paqja behet duke mos i dhene rendesi gjerave pa vlere✌️
 
Nuk mund të them se më acaron, por nuk e parapëlqej kur gjërat që duhet të thuhen në katër sy (gishta) - thuhen: i bëj selam krushkës nëpër vesh të mushkës.
Sa për tjerat, thjeshtë i injoroj, nga që kohën e kam të kufizuar dhe provoj t’i jap vetes momente me kualitet.
Sa bukur e ke pershkruar 😁
 
Mua me acerojne femrat qe trupin e shfaqin e ftyren jo😕
Ftyra na duhet qe ta dijme kend po e respektojme dhe nderojme e ndonjehere hidherojme😜
 
“Të komunikosh nuk ka të bëjë vetëm me dërgimin e informacionit në adresën e një personi tjetër.
Do të thotë të krijosh një përvojë tek të tjerët, t'i përfshish ata në zorrët e tyre dhe kjo është një aftësi emocionale”
 
Top