• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Cfare gatuat sot?

Pershendetje te gjithve

Si thoni sikur te hapim disa diskutime mbi ate qe do gatuajm neser?
une kam deshire qe neser te bej qofte korçe, por si korçaret s'di ti bej :qu:
ideja eshte qe ate qe do gatuajm neser ta diskutojm sot.


Gatim te mbare
 
Last edited by a moderator:

Tip

Antarë i Respektuar
Hala skom honger drek... then per dreken ti fus na i mish jugu meqe mjesi kishte shum influenc Tropoje - vetem vallja Tropojes mungote ne sfond

Kos Tropoje, mjalt geshtenje Tropoje, tersher Tropoje, boronica Tropoje, arra Tropoje, nja 5 lloj farash te ndryshme nga Lazarati perfshi ktu dhe fara hash... hempi hempi :p luleshtrydhet pastaj vk jan mall i jashtem...

5AFD3D29-B3B8-4964-9883-CF60BBA436BE.jpeg
 
Top