• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

ERA_VL

missing you....
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

merr valixhen dhe nisu shpejt :)
 

*romeo*

Anëtar i Respektuar
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

te dua ,pa ditur si,kur dhe nga,te dua pa paragjykime dhe pa mendje madhesi,,keshtu te dua,sepse nuk mundem te jetoj pa ty?
 
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

push pushhhhh <3
 

MasteR

I'm offline
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

misssssssss me
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Xhan xhan...
 

*romeo*

Anëtar i Respektuar
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

foton tende e mbaj ne telefon
sa heree e shikoj mbushen syt me lot
se te kam larg e ste shikoj dot
por te kam ne zemer dhe te dua fort
 

ERA_VL

missing you....
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

me merr ne tel ....
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Missing you.....
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

te ******** linjen e wi-fi ....
 

*romeo*

Anëtar i Respektuar
Pe: Titulli: ا'farë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

te dua shume engjelli im:)
 

LoSsT

VIP
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Eshte shum vap, keshtu qe merr masat, o me fresko, o me le rehat ne sikletin tim. lol
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

I miss you ...
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Hape zemren....
 

*romeo*

Anëtar i Respektuar
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Te dua shume jeta ime je nje engjell per mua:)
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Just gonna stand there and watch me smile........ :D
 

kjara

Anëtar i ri
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

che si deve andare in quel paeseeeeeeeeeee
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Qe e dua shum shum fare ...sa qielli sa toka ..
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Get lost....
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Kafja eshte gati...zgjohu, zgjohu moj...
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Ku je se po te kerkoj me qiri e spo te gjej :D
 

Katia

Hmm kureshtar-e?
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Me ka marre malli...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Te ndjeje, perkunder se ....
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Hape icik zemren sepse spo me ze o jam shendoshur une,ose eshte ngushtuar zemra jote...
 

MasteR

I'm offline
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

o arush ckemiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Eh c'ti them me te gjitha ja kam then , vecse keto dit e kam len pas dore :( dhe me mungon ..
 
Redaktimi i fundit:

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: اfarë do i thonit personit te zemrës në këto caste?

Shkodrane,pse genjen?:(..Po mua ku me le....Eh ste duan femrat sot le me meshkujt...
 
Top