• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

“Becoming”, libri i Michelle Obama, tani edhe në gjuhën shqipe

N0

Old School.
libri-obama-770x426.jpg


Libri i bashkëshortes së ish presidentit amerikan Barak Obama, Michelle Obama, vjen në gjuhën shqipe. “Becoming”, apo “Të bëhesh” është një libër me shifra rekord shitjesh, ku vetëm në Amerikë i ka kaluar mbi 10 milionë kopje. Në një ceremoni të prezantuar nga moderatorja Rudina Xhunga botues, gazetarë dhe intelektualë sollën mbresat nga libri dhe mendimet e tyre mbi transparencën dhe vërtetësinë e ngjarjeve të paraqitura nga autorja.


Balkanweb.com
 
Top