Balerina zhvishet krejtësisht gjatë programit televiziv (video)

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
main_balerina.jpg

Shumë teleshikues telefonuan në studiot e televizionit Canal Trece për të shprehur pakënaqësinë e tyre. Gjithashtu Autoriteti Federal i Shërbimeve të Komunikimit Audiovizual do të hetojë çështjen dhe do të dënojë drejtuesin e programit dhe televizionin për shfaqjen erotike.


Kjo ishte hera e parë që në këtë program televiziv që është më i ndjekuri në vendin amerikano-latin, një konkurruese në kërcim shfaqej në mënyrë të tillë para kamerave.
Gjatë një emisioni televiziv në Argjentinë me titull ‘Bailando por un sueno’, balerina konkurruese Cinthia Fernandez filloi kërcimin shumë pak e veshur për ta përfunduar thuajse nudo.
Shumë teleshikues telefonuan në studiot e televizionit Canal Trece për të shprehur pakënaqësinë e tyre. Gjithashtu Autoriteti Federal i Shërbimeve të Komunikimit Audiovizual do të hetojë çështjen dhe do të dënojë drejtuesin e programit dhe televizionin për shfaqjen erotike.
“Skenat ku ka lakuriqësi totale nuk mund të tolerohen”, tha një nga drejtuesit e Autoritetit.
Tashmë kanali televiziv rrezikon një gjobë prej 1.6 milionë dollarësh.
Kësaj balerineje e cila me do kusht dëshiron të jetë një yll i madh, i kanë ndodhur edhe skandale të tjera në skenë. Në një paraqitje tjetër, ajo ishte rrëzuar keq, pasi partneri i saj e kishte lëshuar nga duart kur ajo ndodhej e tëra mbi kokën e tij. Në videon më poshtë po ju sjellim rrëzimin spektakolar të Fernandez, duke mos dashur ta shfaqim videon në të cilien ajo zhveshet e tëra me çfarë bën që TV të rrezikoj të gjobitet me aq shumë të hollash.//ekonomisti.info

 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Balerina zhvishet krejtësisht gjatë programit televiziv (video)

e po mir se sberi ndonje gje e ato qe bejne strip balerina quhen keshtu qe is ok :p
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Pe: Balerina zhvishet krejtësisht gjatë programit televiziv (video)

E de e snow, ne TV jipen edhe filma porno, kurse kjo qe ne skene si balerine ka dalur ca e cveshur e anatemizojne. Se paku kjo kishte dicka ne trup/////
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Balerina zhvishet krejtësisht gjatë programit televiziv (video)

Sa sexy kerceka ai cuni :D
Si perdridhet o Zot o Zot :p

Ajo e pat thyer koken...
 

El'Mejor

Daja
Pe: Balerina zhvishet krejtësisht gjatë programit televiziv (video)

Vamos mamasita :D
 
Top