Arrestohet në Tiranë grabitësi i argjendarisë në Elbasan

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit

Arrestohet në Tiranë grabitësi i argjendarisë në Elbasan

Policia-Tirane-drejtoria-naten.jpg
23:19 15/02/2020
Ngjarja ndodhi disa metra larg Drejtorisë së Policisë
Policia e Tiranës ka arrestuar në zonën e Yzberishtit autorin e grabitjes së argjendarisë në Elbasan. Ai është Astrit Thaçi.
Ngjarja ndodhi mesditën e sotme, disa metra larg Drejtorisë së Policisë në qytetin e Elbasanit.
Autori ka qenë i maskuar dhe i armatosur. Ai ka kërcënuar punonjësen dhe më pas ka marrë një sasi bizhuterish dhe paratë që ndodheshin në banak.
Tv Klan
 

Attachments

  • Policia-Tirane-drejtoria-naten.jpg
    Policia-Tirane-drejtoria-naten.jpg
    229.4 KB · Shikime: 0
  • Policia-Tirane-drejtoria-naten.jpg
    Policia-Tirane-drejtoria-naten.jpg
    229.4 KB · Shikime: 0
Top