Antari/ja më intelegjent/e. Grupi katërt

Antari/ja më intelegjent/e. Grupi katërt


  • Totali i votuesve
    13
  • Poll closed .

Soulmind

~She wanted the whole world or nothing~
Staf në FV.AL
Adm
Kane diference moshe vajzat me siper. Ndaj nuk do ishte i drejte votimi nga ana ime ketu :)
 
Redaktimi i fundit:
Votat:
1-nevertiti paska votu me tru ktu
3-levi dhe vajza paskan votu per repliken ndaj meje ??
4-moni ja paska dhan me hater lules
?????
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Une qe kam i skualifikuar qe ne eleminatoret pa hyr ne grupet fare 😞
 
Top