15 Femra të famshme që kanë pozuar për Playboy

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
44321.jpg

Sherilyn Fenn

Kopertina e Playboy është një tundim për jo pak femra por është dhe një sfidë e madhe, e jo të gjitha vajzat do ta përballonin dot. Por femrat që po ju sjellim në këtë foto galeri, duket se janë përballur më së miri me këtë sfidë. اështja është pra të jesh apo të mos jesh një vajzë Playboy, e jo të jesh apo të mos jesh e famshme. (a.s/BalkanWeb)

44322.jpg

Pamela Anderson

44323.jpg

Kim Besinger

44324.jpg

Sheron Stone

44325.jpg

Eva Herizgova

44326.jpg

Mariah Carey

44327.jpg

Naomi Campbell

44328.jpg

Drew Barrymore

44329.jpg

Tara Reid

443210.jpg

Carmen Electra

443211.jpg

Charlize Theron

443212.jpg

Jessica Alba

443213.jpg

Kim Kardashian

443214.jpg

Brande Roderick

443215.jpg

Anna Nicole Smith
 

Attachments

  • 44327.jpg
    44327.jpg
    19.7 KB · Shikime: 18
Redaktimi i fundit:

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Pe: 15 Femra të famshme që kanë pozuar për Playboy

hahahahhaa,....keto rruspia,..jane zhveshur njehere pastaj kane dal tu ba karrier artit..:p..
E verteta ,bukuri femrore eshte e mrekullueshme ,..dhe admirimi i saje duhet te jete ne te gjitha format ,..kush nuk di te admiroj bukurin femrore ne te gjithe parametrat e saj ,..do te thote qe ka jetuar thate dhe me paragjykime ndaj vetes dhe tjetrit.
 
Last edited by a moderator:

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Pe: 15 Femra të famshme që kanë pozuar për Playboy

hahahahhaa,....keto rruspia,..jane zhveshur njehere pastaj kane dal tu ba karrier artit..:p..
E verteta ,bukuri femrore eshte e mrekullueshme ,..dhe admirimi i saje duhet te jete ne te gjitha format ,..kush nuk di te admiroj bukurin femrore ne te gjithe parametrat e saj ,..do te thote qe ka jetuar thate dhe me paragjykime ndaj vetes dhe tjetrit.

Pse se ke par ti edhe ne shqiperi po nuk u xhvesh nje her femra te producenti nuk ben dot karrjer LOL LOL LOL
 

El'Mejor

Daja
Pe: 15 Femra të famshme që kanë pozuar për Playboy

Kto gjera sjane per tu lexuar qe ne mgjes , se do me duhet te iki tani nga pc dhe te gjej numrat e ndonjeres nga keto , shpresoj mos e kem hedhur axhenden e vjeter edhe ti kem akoma ...:p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Pe: 15 Femra të famshme që kanë pozuar për Playboy

Pse se ke par ti edhe ne shqiperi po nuk u xhvesh nje her femra te producenti nuk ben dot karrjer LOL LOL LOL

ndaj kemi aqe shume producenta dhe aktore te papune ...hahahahahhaha..qajn hallin e njeri tjetrit neper kafenie..:p:p
 

El'Mejor

Daja
Pe: 15 Femra të famshme që kanë pozuar për Playboy

Po mire ai po se provoi ate frut si te thoje eshte e mire apo jo ...?
 

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Pe: 15 Femra të famshme që kanë pozuar për Playboy

Kto gjera sjane per tu lexuar qe ne mgjes , se do me duhet te iki tani nga pc dhe te gjej numrat e ndonjeres nga keto , shpresoj mos e kem hedhur axhenden e vjeter edhe ti kem akoma ...:p

Shif mos me gjen pak numrin e Pamela Anderson kte ekam pas fiksim qe i vogel LOL LOL

---------- Post added at 09:30 ---------- Previous post was at 09:29 ----------

Po mire ai po se provoi ate frut si te thoje eshte e mire apo jo ...?

Mir femrave ore po meshkujve si ua bejn per ty then qe ti vlen per kengtar LOL LOL LOL LOL LOL
 

El'Mejor

Daja
Pe: 15 Femra të famshme që kanë pozuar për Playboy

Po re ne moment per anderson ,

Kurse une se kam problem , po me thane qe behem i famshem sthem jo , la ta provoje kush te doje bananen , skam koblekse te tilla :p
 
Top