• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Votoni per kopertinen

Votoni per kopertinen


 • Totali i votuesve
  25
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
E para me pelqen me shume.
Ate votova.
 

Baboon

Looking for the summer...
Vetëm këto dy janë opsionet?

Nqs po atë me maska dmth 1 i bie? Se fotot ishin pak lomsh..

P.S votova 2 padashje lool
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Pls votoni se duhet te dergojme brenda dites se sotme variantin qe duam
se do kalohet ne botim :)
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Persa I perket kopertines ka shume foto dhe duket rremuje pasi shumllojshmeri ngjyrash te corodisin .Maskat nuk duken dhe aq sa duhet pasi thelbi aty qendron .I qendroj me bindje te plote mendimit te @ZHIGO ku si kopertine te ishin nje femer dhe nje mashkull te dy me kurriz dhe secili prej tyre te kishte nje maske ne dore .Gjysma e kopertines te ishte e bardhe dhe gjysma e zeze.Ne varesi te kesaj te shkruhej titulli ( dmth aty ku eshte Kopertina e zeze mashkulli te ishte I bardhe dhe anasjelltas.E njejta gje vlen edhe per titullin) .Gjithsesi uroj dhe shpresoj packas te vendos shtepia botuese rezultati te jete i kenaqshem x te gjithe vecanerisht per ata qe kane kontribuar .🙂
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Persa I perket kopertines ka shume foto dhe duket rremuje pasi shumllojshmeri ngjyrash te corodisin .Maskat nuk duken dhe aq sa duhet pasi thelbi aty qendron .I qendroj me bindje te plote mendimit te @ZHIGO ku si kopertine te ishin nje femer dhe nje mashkull te dy me kurriz dhe secili prej tyre te kishte nje maske ne dore .Gjysma e kopertines te ishte e bardhe dhe gjysma e zeze.Ne varesi te kesaj te shkruhej titulli ( dmth aty ku eshte Kopertina e zeze mashkulli te ishte I bardhe dhe anasjelltas.E njejta gje vlen edhe per titullin) .Gjithsesi uroj dhe shpresoj packas te vendos shtepia botuese rezultati te jete i kenaqshem x te gjithe vecanerisht per ata qe kane kontribuar .🙂
Shum dakord ne ket pik.
Sa me thjesht me bukur
 

ZHIGO

wish me well...
WhatsApp Image 2020-06-29 at 6.29.05 PM.jpeg


Ja kam dhene dikujt ta punoj dhe eshte ne punim e siper akoma. Mora punimin e dyt per baze edhe pse per mendimin tim nuk eshte ndonje kushedi se cfare por ama eshte me i pranueshmi nga dy punimet.

I qendroj mendimit tim te pare qe kapaku librit (imazhi) duhet me patjeter te lidhet me titullin. Personalisht me pelqen idea e shtjelluar e @Amara_La_Negra. Nje kapak gjysem i bardh e gjysem i zi. Kam pershtypjen se do dilte dicka me e bukur.
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Ide kam kerkuar ktu e 5 muaj para dhe asgje hic
Gjithsesi jemi ne kohe
Pervec idese se amares ka ndonje tjeter?
 

Baboon

Looking for the summer...
Ide kam kerkuar ktu e 5 muaj para dhe asgje hic
Gjithsesi jemi ne kohe
Pervec idese se amares ka ndonje tjeter?
Fotot janë sh të bukura por jo në kopertinë, mbase nga mbrapa dhe please jo në formë rombi 🙏🙏🙏🙏
Mendimi im.
Ndërsa kopertina sa më e thjeshtë dmth e zeza e bardha ose diçka in between që të jetë ndjellës pak,
jo si revistë për kalamojt shpresoj ta kuptosh ku e kom llafin lol
 

DeliriumMind

Stay wild moon child.
Fotot janë sh të bukura por jo në kopertinë, mbase nga mbrapa dhe please jo në formë rombi 🙏🙏🙏🙏
Mendimi im.
Ndërsa kopertina sa më e thjeshtë dmth e zeza e bardha ose diçka in between që të jetë ndjellës pak,
jo si revistë për kalamojt shpresoj ta kuptosh ku e kom llafin lol
Ahahahhaahaahhaahahah
Sa i embel qe je ndonjehere
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Persa I perket kopertines ka shume foto dhe duket rremuje pasi shumllojshmeri ngjyrash te corodisin .Maskat nuk duken dhe aq sa duhet pasi thelbi aty qendron .I qendroj me bindje te plote mendimit te @ZHIGO ku si kopertine te ishin nje femer dhe nje mashkull te dy me kurriz dhe secili prej tyre te kishte nje maske ne dore .Gjysma e kopertines te ishte e bardhe dhe gjysma e zeze.Ne varesi te kesaj te shkruhej titulli ( dmth aty ku eshte Kopertina e zeze mashkulli te ishte I bardhe dhe anasjelltas.E njejta gje vlen edhe per titullin) .Gjithsesi uroj dhe shpresoj packas te vendos shtepia botuese rezultati te jete i kenaqshem x te gjithe vecanerisht per ata qe kane kontribuar .🙂
si te duket kjo ide?


index.jpg
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top