• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Pyetje - pergjigje te ndryshme...

Hope

◕‿◕
Hmmm pyetje shume e veshtire duke qene se ka 1 milion lloje djathrash, sdua ti ngelet hatri ndonjerit.
Ti cfare vesi ke? Qe do pelqeje ta ndryshoje?
 

ZHIGO

wish me well...
Vese skam, nqs cigarja quhet ves. Prap me dy menje kam ta ndryshoj 😆

Cfre muzike po degjon ne sfond?
 
Top