• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Pershendetje te tereve, uroj t'ja kaloni sa me mire ne kete kohe te cuditshme

MrsA

Mr. A
Sigurisht sikur te ishim te sigurt,se do jetojm pas kti virusit🤦‍♀️🙁🙁
Jeta do te vazhdoje, e rendesishme qe ne te nxjerrim mesimet e duhura, sepse kemi kaluar duke menduar per viruset pa u kujtuar per veten...duke u gjendur papritur te finishi..
Keshtu qe nje perqafime and be optimist
 
Top