• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Përhajr Bajrami i vogël!

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Me fat Kurban Bajrami per te gjithe besimtaret musliman. Lus Zotin e madherishem, qe te na ndihmoje ta kalojme sa me mire, e te presim edhe shume festa te tilla ne paqe, harmoni dhe mirekuptim me te tjeret dhe me më te dashurit tane, Amin !
 

Vie

Baba...ti je dhe do mbetesh mon IDOL.
Gezuar kte feste te shenjte miqt e mi.:)
Qofshit gjithmone te bekuar dhe te bashkuar. Un jam e priviligjuar ti festoj te dyja.:)
Rendesi ka te kemi nje shpirt te paster vetem atehere zotin e kemi ne krah cdo sekond te jetés tone pavaresisht se kujt feje i perket..zoti Eshte nje !

Faleminderit o zot per cdo te mire ...Gezuar dhe njehere miq !:)
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Është vërtetë për të të ardhur keq kur lexon urime me natyrë përçmuse apo në formë shakaje, pikërisht sot.
Ka 364 ditë tjera. 🙂

Gëzuar edhe një herë 🙂
Gjith "intelektualet" nuk e kane intelegjencen tende Dese ;)
💋❤
 
  • Dashuri
Reactions: Vie

Arfenilla

Themelues i Forumit
Urime festa e Kurban Bajramit🙂
Paqe dashuri ne cdo familje..Inshalla vin dite me te mira dhe festojm siq jemi mesu me miq e familjar

Gezuar🙂
 
Top