• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Peace

Baboon

Go with the wind...
Di gje une. Rendesi ka qe fjalen Peace e ka shkrujt mire lool

He se bej shaka. Xhan xhan luani i shkretetires se maqedonise.
-il popo-lo...
-Non il popo-lo! MA IL POPOLO!!!
-il popo-lo...

-Dio mio!!! Signor Sina, lei e' licenzito!!!!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Per nje "ë" qe ti se vë, fjala Isë behet Peace (piisë)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
e pasket pushkatuar robin e shkrete. Imagjino qe ka ardh dhe me emrin Paqe.

p.s. welcome!
 

Ivy

Silence is full of answers...
e pasket pushkatuar robin e shkrete. Imagjino qe ka ardh dhe me emrin Paqe.

p.s. welcome!
Nese ka qene dikush qe ska frekuentuar formate te tilla,e sigurte qe ka harruar dhe passwordin tashme😃
Ne nje vend qe pretendon nuk njeh asnje,kur te sulen njerezit,behesh me fiksime
E kam vuajt lumadhja para nje vit e gjysem,kur sapo hyra dhe me priten me shpat🤣
 
Top