• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mbrojtësi kuqezi ndërron ekip në minutat e fundit, nga Italia jepet “hua” në Francë

Hera

Βιβλίο φάγος
Mbrojtësi kuqezi ndërron ekip në minutat e fundit, nga Italia jepet “hua” në Francë

Mbrojtësi i kombëtares së Shqipërisë Frederik Veseli do t’i bashkohet skuadrës franceze Le Mans për pjesën e mbetur të sezonit.

Klubi italian i Empolit konfirmoi në faqen zyrtare se ka arritur marrëveshjen me ekipi francez për të ofruar 27-vjeçarin kuqezi që të vazhdojë karrierën në kategorinë e dytë të futbollit francez.

Veseli do të huazohet te Le Mansh.

Klubi francez ka të drejtë për të blerë lojtarin nëse dëshiron në përfundim të huazimit.
Gjatë merkatos, shumë klube italiane u interesuan për Veselin, si Bari, Kremoneze, Salernitana dhe Trapani, por Empoli preferoi një ekip jashtë Italisë./NOA.al
 
Top