• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Delfinët dhurojnë spektakël ne detin Jon

Mrekulli në ujërat e detit Jon, delfinët dhurojnë spektakël dhe mahnisin turistët

Një grup delfinësh janë parë sot në detin e Himarës, duke "vallëzuar" në ujërat e kristalta.

HIMARË- Pushuesit që kanë zgjedhur të relaksohen në brigjet e Jugut kanë parë spektakël. Një grup delfinësh janë parë sot në detin e Himarës, duke “vallëzuar” në ujërat e kristalta.
Video spektakolare është publikuar nga regjisorja Vera Grabocka, e cila shkruan se është mrekulluar nga spektakli i dhuruar nga delfinët.

(A.B. Dosja.al)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Sa me shume gjitare/ shpeze te eger, shof afer shqipeve mua me rritet shpresa se ky milet po qytetnohet.
Vitet e fundit pellumbat ne sheshet e qyteteve tona nuk ikin kur kalon dikush. Per mua kjo domethene se ky vend ka shprese.
 
Top