• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Çiftet e javes

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Kerkoj një lidhje serioze derisa te kthehet @NGU nga provimet. Kam lene nr ne redaksi, coni zile se kam oferte dhe ju marre vete.
Flm, Fevzo, Çermë.
Kshu te tha Ngu ty? Dhe i han keto rrena ti? Ah mraft pika mua per ty qe me ngele ne kerkim te deshtuar :p
 

Alesia

SwEET aS SuGar, CoLD aS IcE
Kshu me tha, do kthehem sa te mbaroj provimet.
Me ka rrejt thua? :p
Ufff sdi cte bej...te te them te drejten kam hall se do ngordhesh..se ke deshtuar shume her ne dashuri virtuale dhe vuajtja është e pafund...historit e trishtume , mundet te shkruash një liber te tere!. Te te genjej sma ben zemra e kshu qeeeee me mire po rri urt dhe po pres qe te mbaroj corona qe tbej provimet dhe un :p
 

Darius

DENY IGNORANCE
Darius thuaj cte duash por kam deshmitare gjithe forumin që 5 dite cift me mua e harrove romantizmin tend ... jam unike ne kete aspekt ;)
Ti je unike ne çdo aspekt, per mua.
Thjeshte mendimi qe jam me ty “i çiftezuar” me fal një emocion te veçante, i cili me ben te ulem ne gjunje, per te treguar seriozitet dhe dashuri.
🤗😘
 

Arditi0007

THAT'S ALLL FOLKS! THE END!
This is the day! The beginning of a process that is not simple! This question already has answers here, but still the question is, how soon will I be able to......eh nuk me shkon anglishtja....desha ta bëja i çike thriller....
 
Top